Specializovaný prodejce, obchodní referent dlažby PIEDRA / Obchodní referenti

FirmaNucatum a.s.
ÚvazekHPP
Mzda38 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

JAN KOHLBECK, tel.: 777 900 900, e-mail: [email protected]

Na vzorkovou prodejnu na Praze 9 přijmeme specializovaného prodejce / prodejkyni, který(á) doplní tým pro prodej sortimentu travertinové a mramorové dlažby, jejímž je PIEDRA jedním z největších dovozců.
Náplní práce je komunikace se zákazníkem na prodejně, mailová komunikace, poskytování cenových nabídek, vyřizování objednávek, fakturování apod.

Požadujeme komunikativní a příjemné vystupování a obecnou znalost stavebních prvku.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v menším týmu. Termín nástupu možný ihned nebo po dohodě.
Co vás čeká: Práce s klientem při výběru zboží, práce s PC, vyřizování tel. dotazů a mailu, vystavování běžných prodejních faktur, vyřizování objednávek. Práce je různorodá a zajímavá.

Oceňujeme slušné chování a dobře odvedenou práci, kterou dokážeme mimořádně finančně odměnit. Výhodou praxe v oboru stavebnictví, ale není podmínkou.
Co vám můžeme nabídnout: Moderní a kvalitní zázemí pro práci, Multisport karta, dobrá parta lidí, zaměstnanecké slevy, známá značka, která je na trhu 14 let s jedinečným sortimentem ve svém oboru.

Co vám můžeme nabídnout je jednosměnný provoz, plný úvazek, mzdové rozpětí: od 38 000 do 50 000 Kč/měsíc + bonusy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Do Čertous 3163/15, Praha - Horní Počernice, Česko
mzda, plat (hrubý):38 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Nucatum a.s., IČ: 11972254
datum zveřejnění nabídky práce:19. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince